שלטים לשערים חשמליים- כל מה שחשוב לדעת על בחירת שלט

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים בוחרים להתקין שערים חשמליים בבתים פרטיים, משרדים ושטחי מסחר, מתוך ההבנה כי השער החשמלי הוא מוצר חיוני וחשוב, שממזמן כבר לא נתפס כמותרות. הם משמשים אותנו בשמירה על המרחב הפרטי והציבורי, מונעים כניסת גורמים לא רצויים ומהווים אמצעי הרתעה נהדר ואפקטיבי. אך גם השער החשמלי האימתני ביותר, זקוק לשלט על מנת לתפעלו בצורה מיטבית. אלו שלטים מתאימים לשערים חשמליים? הכל במאמר שלפניכם.

שלטים לשערים חשמליים

כאמור, השער החשמלי הוא מוצר הכרח בחניונים, כניסות לבתים ולמשרדים. כיצד נוכל לשלוט בכניסת גורמים זרים? באמצעות השלטים כמובן. מרבית השערים כיום הינם שערים חשמליים, אשר נפתחים בעזרת השלט ומסייעים לנו בשמירה על המרחב הפרטי והציבורי וכן בשמירה על הרכוש. חברת “עזרא שערים חשמליים”, החברה המובילה בתחום השערים והמחסומים החשמליים,  רכזה עבורכם את כל המידע לו תזדקקו בבחירת שלט לשער החשמלי שלכם:

שלטים לשערים חשמליים

קטן, פונקציונלי ועם המון תועלות

אומנם קשה להאמין, אך גם השער הגדול ביותר, אינו יכול למלא את ייעודו, ללא השלט. השלטים לשערים חשמליים הינם מוצרים משלימים, המלווים את התקנתו של השער החשמלי ומספקים פתרון פשוט ונוח לפתיחת השער ללא הצורך ביציאה מהרכב. בעזרא שערים תוכלו למצוא מגוון רחב של שלטים לשערים חשמליים, לצד פתרונות חלופיים כדוגמת אפליקציה ייעודית, העברת נתונים מגנטיים ועוד ועוד. כך או כך, השלט היה ועודנו האמצעי המועדף.

כיצד פועל השלט?

שלטים לשער חשמלי פועלים באמצעות תדר, המכוון לשער היעד. למרות גודלם הזעיר, השלטים הם מוצרים טכנולוגיים חיוניים ואיכותיים. בבחירת השלט חשוב לתת את הדעת, לא רק על הנראות החיצונית, אלא גם על איכותם של הרכיבים הפנימיים, המשפיעה רבות על תפקוד השלט ועל יכולתו לשמש אתכם נאמנה לאורך זמן.

כיצד נדע לבחור את השלט האידיאלי עבורנו?

אספתם מידע, התייעצתם ובחרתם את השער החשמלי המתאים לכם. כעת אתם ודאי מתלבטים בבחירת השלט. אנחנו ב”עזרא שערים חשמליים” מציעים מבחר שלטים לשערים חשמליים בהתאמה לצרכים שונים. כרגיל, כל המוצרים משתייכים למיטב המותגים, מהאיכותיים והאמינים בשוק.

שלט רחוק לשער חשמלי

מבחר רחב ומגוון של שלטים בהתאמה אישית, על ידי צוות המומחים שלנו, לנוחות מרבית ושליטה מקסימלית

שלט למחסום חשמלי

שלט המאפשר בקרה וניעות של מחסומים חשמליים בפשטות ובקלות.

שלט אוניברסלי המתאים לשער חשמלי/מחסום

שני פתרונות במוצר קטן אחד. השלט האוניברסלי הוא הפתרון המושלם בעבור שלט הפעיל במספר מקומות.  לצורך הדוגמא, השלט שלנו יכול לשמש אותך הן בפתיחת השער בביתך והן בפתיחת המחסום בכניסה למקום עבודתך. שלטים אוניברסליים הינם “שלטים חכמים”, בעלי יכולת למידה המאפשרת להם קליטת תדר השער.

מגוון שירותים משלימים, תחת קורת גג אחת

אנחנו ב”עזרא שערים חשמליים” מאמינים כי זמן שווה כסף. ולכן, אנו מציעים לכם כל הפתרונות לתחזוקה, תיקון ושכפול, הכל בנוחות ובקלות, לצד שירות איכותי ומקצועי.

  • שכפול שלט לשער חשמלי– מכיוון והשלט לשער או למחסום חניה הינו מוצר זעיר יחסית הנמצא בשימוש תכוף, פעמים רבות הוא אובד או ניזוק. ככלל, אנו ממליצים ללקוחותינו לשכפל את השלט.  “עזרא שערים חשמליים” מספק שירותי שכפול שלטים בבית הלקוח, כולל אספקה של שלט חדש לפי דרישה.
  • תיקון שלט למחסום או שער חשמלי– ישנם מקרים רבים בהם השלט ניזוק וניתן לתקנו ולחסוך בעלויות רכישת שלט חדש. “עזרא שערים חשמליים” מספקים שירותי תיקון שלטים בנוחות ובקלות בבית הלקוח. לעתים יהיה צורך בהחלפת השלט וברכישת שלט חדש. השלט ייבדק ויוסברו לבעליו האפשרויות העומדות בפניו. שירותי תיקון השלט מבוצעים ברכיבים המקוריים של השלט, במידה ונרכש אצלנו.
  • סוללות לשלט של מחסום או שער– אנו מספקים סוללות חדשות לשער חשמלי, כולל התקנה ואספקה של סוללה חלופית למקרה הצורך.

מוזמנים ליצור עמנו קשר לייעוץ והכוונה עבורכם.