תיקון שערים אצל עזרא שערים בע”מ

תיקון תקלות מורכבות

טכנאי שערים מוסמך

הגעה תוך 30 דקות

מומחים בתיקון שערים

עזרא שערים בע”מ, בניהולו של טכנאי השערים עזרא מתנה, היא מבין החברות המובילות בארץ לתיקון וטכנאות שערים מתקדמים עם ניסיון של מעל 30 שנים בהתקנה, החלפה, תיקון וטיפול בכל סוגי השערים החשמליים. התייעץ היום עם מומחה.

מובילים בחוות דעת

שאלות ותשובות נפוצות

שער חשמלי מבוסס על  טכנולוגיה מורכבת המשלבת מכניקה, הנדסה ואלקטרוניקה. בשערים יכולים להיות כ-30 תקלות טכניות נפוצות ועוד אינספור תקלות  נדירות, חלקן מכאניות, חלקן אלקטרוניות וחלקן קשורות לליקויי בטיחות. מפאת המורכבות הטכנולוגית והחשיבות הבטיחותית והעובדה ששער חשמלי הוא מוצר שעובד באופן יומיומי ישנה חשיבות מיוחדת להקפיד על הזמנת טכנאי שערים מוסמך שיעניק שירות איכותי, מקצועי ובטוח לפי התקנים הקבועים בישראל.

כאשר מזמינים שער חשמלי ישנה עלות הזמנת טכנאי מינימלית.  עלות זו מקוזזת מעלות הטיפול במידה ויש צורך והלקוח אישר את תיקון השער בפועל. המחירים של חברת עזרא שערים הם אטרקטיבים מאד ביחס לאיכות המוצרים והשירותים המוצעים. אנו מספקים את המוצרים האיכותיים בעולם ולא מתפשרים בנושא זה. עלות הקריאה שלנו היא קבועה ואטרקטיבית ביחס לשוק. 

בהחלט. הצוות המקצועי של עזרא שערים מוכשר ומוסמך לתקן את כל סוגי התקלות בשערים חשמליים, כולל תקלות נדירות ומורכבות הקשורות לאלקטרוניקה של השער: תקלות במנוע, ותקלות ברכיבים נוספים. צוות מגיע ליעד הקריאה באמצעות רכב מיוחד שמשמש כמעבדה טכנית לתיקון שערים . רכב זה כולל את כל הציוד הנדרש לתיקון בעיות מורכבות. השילוב במכשור מתקדם לצד צוות מומחה מבטיח שהתקלה בשער תתוקן. ניתן להתייעץ בטלפון או בוואטסאפ

Back to Top
preloader