שערים חשמליים זה רק עזרא שערים בע”מ

כל סוגי השערים

מחירי יבואן

תחזוקה שוטפת

התקנה ותחזוקת כל סוגי השערים במחירים הכי משתלמים

עזרא שערים בע”מ, בניהולו של טכנאי השערים עזרא מתנה, היא מבין החברות המובילות בארץ להתקנה ותחזוקת שערים ומחסומים מקצועיים עם עשרות שנות ניסיון בתחום. השירות כולל תחזוקה שוטפת על ידי טכנאים מוסמכים. התקשרו עכשיו למידע ולייעוץ.

עזרא שערים – אתם יודעים שאתם בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות

שער חשמלי מבוסס על  טכנולוגיה מורכבת המשלבת מכניקה, הנדסה ואלקטרוניקה. למרות שאנו משתמשים במחסומי חניה הטובים בעולם יכולים להיות כ-30 תקלות טכניות נפוצות ועוד אינספור תקלות  נדירות, חלקן מכאניות, חלקן אלקטרוניות וחלקן קשורות לליקויי בטיחות. מפאת המורכבות הטכנולוגית והחשיבות הבטיחותית והעובדה ששער חשמלי הוא מוצר שעובד באופן יומיומי ישנה חשיבות מיוחדת להקפיד על הזמנת טכנאי שערים מוסמך שיעניק שירות איכותי, מקצועי ובטוח לפי התקנים הקבועים בישראל.

עזרא שערים בע”מ מספקת כ-30 דגמים שונים של שערים  ועוד אינספור התאמות מיוחדות של המחסום למקרים ספציפים. ניתן להתייעץ בוואטסאפ או בטלפון לגבי סוג השער שמתאים לך ולקבל הצעת מחיר עוד היום. 

לאחר שבחרת חברה מובילה ומומלצת שאתם יודעים שתתמוך במוצר בשעות הצורך ותעניק לך שירות שוטף, יש להתייחס לצרכים שלכם, מידות השער, אופן הפתיחה (שלט או טלפון). כל שאר הפרטים ינתנו לכם ללא עלות על ידי מומחה עוד היום.

Back to Top
preloader