מחסומי חניה זה רק עזרא שערים ומחסומים בע”מ

כל סוגי מחסומי החניה

מחירי יבואן

תחזוקה שוטפת

כל הדגמים של מחסומי החניה במחירים הכי טובים

עזרא שערים בע”מ, בניהולו של טכנאי השערים עזרא מתנה, היא מבין החברות המובילות בארץ להתקנה ותחזוקת שערים ומחסומים מקצועיים עם עשרות שנות ניסיון בתחום. התקשרו עכשיו למידע ולייעוץ.

עזרא שערים – אתם יודעים שאתם בידיים טובות

שאלות ותשובות נפוצות

מחסום חניה מבוסס על  טכנולוגיה מורכבת המשלבת מכניקה, הנדסה ואלקטרוניקה. למרות שאנו משתמשים במחסומי חניה הטובים בעולם יכולים להיות כ-30 תקלות טכניות נפוצות ועוד אינספור תקלות  נדירות, חלקן מכאניות, חלקן אלקטרוניות וחלקן קשורות לליקויי בטיחות. מפאת המורכבות הטכנולוגית והחשיבות הבטיחותית והעובדה ששער חשמלי הוא מוצר שעובד באופן יומיומי ישנה חשיבות מיוחדת להקפיד על הזמנת טכנאי שערים מוסמך שיעניק שירות איכותי, מקצועי ובטוח לפי התקנים הקבועים בישראל.

עזרא מחסומים ושערים מספקת כ-30 דגמים שונים של מחסומים ועוד אינספור התאמות מיוחדות של המחסום למקרים ספציפים. ניתן להתייעץ בוואטסאפ או בטלפון לגבי סוג המחסום שמתאים לך ולקבל הצעת מחיר עוד היום. 

לאחר שבחרת חברה מובילה ומומלצת שאתם יודעים שתתמוך במוצר בשעות הצורך ותעניק לך שירות שוטף, יש להתייחס לצרכים שלכם מבחינת מספר המחסומים, אופן הפתיחה (שלט או טלפון). כל שאר הפרטים ינתנו לכם ללא עלות על ידי מומחה.

Back to Top
preloader