פתיחת שער חשמלי בשלט רחוק היא נוחה ויעילה, אך כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לוותר על הוספת משקל עודף למחזיק המפתחות ובוחרים להשתמש בטלפון נייד לפתיחה וסגירה של מחסום לחניון או שער.

המערכת הסלולרית ששולטת בקליטת השדר ופתיחת השער אמינה במיוחד ופשוטה להתקנה ותפעול.

 

מהם היתרונות של מערכת סלולרית לפתיחת שער חשמלי?

מלבד החיסכון בנשיאת שלט לכל, ישנו יתרון משמעותי נוסף לשימוש בטלפון לפתיחת מחסום או שער: לא קיימת מגבלה של מרחק כך שניתן לפתוח את מחסום השער באמצעות הטלפון מכל מקום בו יש קליטה סלולרית. משרדי עסקים, מפעלים, בנייני מגורים חוסכים עלויות רבות של רכישת שלטים לשערים או שלטים למחסומים, כולל שלטים חלופיים למקרה של תקלות עם השלט.

 

יתרונות המערכת הסלולרית לפתיחת חניון או שער הם רבים ואם נסכמם נקבל את הרשימה שלהלן:

  • חסכון בעלויות: אין צורך לרכוש שלטים לשערים או מחסומים. הטלפון הנייד הוא יחידת השליטה לפתיחת השער.

  • חסכון במקום: אין צורך להסתובב עם השלט הרחוק של השער שהופך את צרור המפתחות למסורבל, יותר ממה שהוא.

  • פתיחה מכל מקום: שלט לשער חשמלי מסוגל לפתוח את השער ממרחק מוגבל. שימוש במערכת לפתיחה של שערים חשמליים ומחסומים באמצעות הנייד מנטרלת את המגבלה הזו ומאפשרת פתיחה של מחסום או שער בנקודה מסוימת מכל מקום בארץ! כעת כאשר האישה תישאר תקועה מחוץ לבית ללא השלט, היא תוכל להתקשר לבעל שיפתח את השער באמצעות הטלפון הנייד מהעבודה שנמצאת בעיר אחרת.

  • תחזוקה מינימלית: אין צורך בשכפול שלטים, רכישת סוללות רזרביות, תיקון שלטים או רכישת שלטים חדשים שאבדו. המערכת החדשה מאחסנת את המידע על גבי המערכת החכמה.

  • מתאימה לבניינים גדולים: המערכת לפתיחת השער יכולה לתקשר עם 1600 מספרי טלפון כך שניתן להתקין אותה בארגונים, עסקים, יישובים ובנייני מגורים גדולים.

 

נתונים נוספים על מנגנון הפתיחה הסלולרית

  • עלויות שיחה: אין. המערכת לפתיחת השער באמצעות הסלולר איננה עולה למפעיל זמן שיחה מכוון שהמערכת לא עונה לשיחה שנתקבלה. יש לשים לב שהמכשיר תומך בשיחה מזוהה והאפשרות מופעלת כדי שהמערכת תזהה את המתקשר.

  • מגבלה של טלפונים: המערכת יכולה להכיל כ-1600 מספרי טלפון, כלומר במקרה של משרדי עסקים גדולים כ-1600 בעלי עסקים שונים יוכלו לפתוח את מחסום החניון באמצעות הטלפון שלהם.

  • מכשירים תומכים: כל מכשיר עם כרטיס SIM תומך בטכנולוגיה לפתיחת מחסום חשמלי או שער באמצעות הסלולר.

הטכנולוגיה הסלולרית לפתיחת שער חשמלי נמצאת בשימוש כבר יותר מעשור ומהווה פתרון יעיל מאוד לא רק עבור מספר גדול של אנשים המשתמשים באותו שער חשמלי אלא גם בבתים פרטיים הרוצים ליהנות מהיתרונות של טכנולוגיית הפתיחה הזו. במקרה של תקלות במנגנון הפתיחה של השער יש להזמין שירותי תיקון שערים חשמליים כדי לבדוק מה התקלה ולתקן אותה בהקדם.